Levensbeschrijving

  Patrick D'Hoore (° 15 maart 1957 - V 16 augustus 2005)
   
 
   
 

De Eerste Korporaal Chef Patrick D’Hoore werd geboren te Eeklo op 15 maart 1957 en overleed er op 16 augustus 2005.
Patrick zijn militaire loopbaan begon toen hij vrijwillig dienst nam op 14 oktober 1974. Na zijn stage heeft hij van 1975 tot 1992 gediend in het 5de Linie. Daarna deed hij mutatie naar het 92ste Bn Log te Sijsele en bleef daar tot in 2004. In die periode veranderde de eenheid van naam en werd het het 51ste Bn Log.
Op 3 mei 2004 muteerde Patrick naar het CC CIS waar hij te werk gesteld werd bij ons in het RSSC-STX. Hier werd Patrick ingedeeld bij de sectie carrier & cables. Alhoewel hij geen lijnenlegger van opleiding was integreerde hij zich verbazend snel in de sectie en werd hij in geen tijd een volwaardig lid van een goed draaiend team.
Patrick verbaasde iedereen met zijn goed humeur, zijn werklust, zijn stiptheid en zijn kalmte en vastberadenheid in alle omstandigheden. Op die manier was hij een voorbeeld voor vele anderen in het RSSC-STX en werd hij op korte tijd een collega en een vriend waar iedereen op kon steunen.
Met spijt in het hart hebben we op 23 augustus afscheid genomen van Patrick maar zijn herinnering zal blijven bij iedereen die hem gekend heeft.

         
  Terug