Zoek uw kameraden op .

 

 

Wie houdt contact met zijn oude kameraden, dienstplichtigen van zijn lichting, van zijn oude compagnie? Hier is al een hulpmiddel en een voorlopige lijst van leden die uw vragen kunnen beantwoorden bij uw zoektocht naar uw oude vrienden dienstplichtigen van uw jaar.
Wij geven u en elke bezoeker aan onze website nog meer kans om met mannen in contact te komen die nooit eerder hebben deelgenomen aan onze samenkomsten. Zij helpen nieuwe contacten leggen en nieuwe leden opvangen.
Hier volgen de contactpersonen per jaar, met hun contactadres en/of telefoonnummer.
Staat er (nog) niemand vermeld op uw jaartal, dan mag u zich daartoe aanmelden bij de webmaster die, op uw verzoek, uw gegevens zal toevoegen. Het volstaat om een mail te sturen naar info@vijfdelinie.be
Niet uit het oog verliezen dat dit een voorlopige lijst is en doorlopend wordt aangevuld en aangepast.

Lichting 1950 : Roger Arnst: roger.arnst@skynet.be  telefoon 03-6666846
                         en Jozef Van Dijck, telefoon 016-604635
Lichting 1951 : Philemon Decock : philemon.decock-trappeniers@telenet.be  - telefoon 013 -556648
Lichting 1952 : Verhoeven René:   verhoeven.dewulf@skynet.be 
Lichting 1953 : Verhelst Robert:   robert.verhelst_aalter@skynet.be  - telefoon  09-3744136
Lichting 1954 : Raphaël De Temmerman : raph.de.temmerman@telenet.be  - telefoon :055-314566
Lichting 1955 : Jos Vlaminickx :   gvlaminckx@telenet.be en telefoon 03-6587867
Lichting 1956 : René Vanderperre:  renevanderperre@telenet.be en telefoon 054-326434
Lichting 1957 : Maurits Creve:   maurits.creve@skynet.be en telefoon 0477 /873107
Lichting 1958 : André De Loenzien : anita-dierick@telenet.be en telefoon 056-614061
Lichting 1959 : Jan Vogelaerts : jan.vogelaerts@telenet.be  en telefoon 0479-715055
Lichting 1960 : Hugo Peeters : alfhug@hotmail.com en telefoon 03-5426541
Lichting 1961 : Omer Mondelaars:   omermondelaers@hotmail.com en telefoon 013-532282
Lichting 1962 : René Pattyn : rene.pattyn@telenet.be en telefoon 03-8869244
Lichting 1963 : Herman Verelst:  herman.verelst@skynet.be en telefoon 03 /312 30 97
Lichting 1964 : Alen Omer : alenomer@skynet.be en telefoonnummer  03-8277423   
Lichting 1965 : 
Lichting 1966 : Willy Peeters: 2.willy.peeters@skynet.be  en telefoon 03-5420677
Lichting 1967 : Felix Stas : felix.chris@telenet.be en telefoon 0496.267654  
Lichting 1968 : Julbert Creve :  crevejulbert@fulladsl.be en telefoon 03-7771432
Lichting 1969 : 
Lichting 1970 : Rudy Monsieur:  rudy.monsieur@telenet.be en telefoon 053 /41.09.14
Lichting 1971 : Willy Langmans : willy.langhmans@telenet.be en telefoonnummer 0477-438234
Lichting 1972 : Luc Mouton : lumo1@telenet.be en telefoonnummer 058-514450
Lichting 1973 :
Lichting 1974 : Gert Gillis :  Gert.Gillis@skynet.be en telefoon  0474-927445
Lichting 1975 : Jean-Philippe Kindt :  j19k54@gmail.com en telefoon : 0483 – 432059
Lichting 1976 : Luc Beeckman : lieve_de_witte@hotmail.com en telefoon : 03 – 7795434
Lichting 1977 : Philippe Vanhoecke:   philippe.vanhoecke@telenet.be en telefoon : 0475 – 809398
Lichting 1978 : Willy Verbeeck :   willy.verbeek@skynet.be
Lichting 1979 : Patrick Nolf : e-mail :   patrick.nolf@scarlet.be
Lichting 1980 :
Lichting 1981 :  Frank Vanbever : Frank.Vanbever@skynet.be   
Lichting 1982 : 
Lichting 1983 :                  
Lichting 1984 : 
Lichting 1985 :
Lichting 1986 : 
Lichting 1987 : 
Lichting 1988 : 
Lichting 1989 :
Lichting 1990 : 
Lichting 1991 :  Diederik Degrande   - met e-mailadres Diederik.degrande@telenet.be
Lichting 1992 :  W O R D T    A A N G E V U L D